LG 32U631A 32" QHD IPS/HDR10/100HZ/Black Gaming Monitor
Product image 1
1 / 4
Key Features:
  • 100Hz Smoother, Seamless Visuals – With a 100Hz refresh rate and 5ms(GTG) response time, on screen visuals are rendered clearly for ultra-smooth motion and fluidity.
  • Multiple Devices-One Cable – Seamlessly connect to external devices or charge your laptop with the convenience of USB Type-C with up to 15W power delivery.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Features: