LG UltraGear 24GS65FB 24" FHD IPS/HDR10/180Hz/sRGB 99% Gaming Monitor
Product image 1
1 / 6
Key Features:
  • Refresh Rate: 180 Hz
  • Panel Type: IPS
  • Response Time: 1 ms (GtG at Faster)
  • Dimensions (W×H×D):
    • With Stand: 540.8 × 551.1 × 291.2 mm
    • Without Stand: 540.8 × 323.8 × 42.8 mm
    • Shipping: 769 × 198 × 442 mm
  • Brightness: 300 cd/m² (Typ.), 240 cd/m² (Min.)
  • Contrast Ratio: 1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.)
  • Inputs: HDMI × 1, DisplayPort × 1, Headphone Out (3-pole, sound only)
  • VESA Mount Compatibility: 100 × 100 mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Features:
  • Refresh Rate: 180 Hz
  • Panel Type: IPS
  • Dimensions (W×H×D):
    • Shipping: 769 × 198 × 442 mm
LG UltraGear 24GS65FB 24" FHD IPS/HDR10/180Hz/sRGB 99% Gaming Monitor | Shweta Computer Bazar