LG UltraWide 34WN650W 34" FHD IPS/HDR10/75Hz/sRGB 90% Gaming Monitor
Product image 1
1 / 4
Key Features:
  • Refresh Rate: 75 Hz
  • Panel Type: IPS
  • Response Time: 5 ms (GtG at Faster)
  • Dimensions (W×H×D):
    • With Stand: 816.5 × 566.0 × 226.7 mm (Up) / 816.5 × 456.0 × 226.7 mm (Down)
    • Without Stand: 816.5 × 365.3 × 45.5 mm
    • Shipping: 940 × 219 × 516 mm
  • Brightness: 400 cd/m² (Typ.), 320 cd/m² (Min.)
  • Contrast Ratio: 1000 : 1 (Typ.), 700 : 1 (Min.)
  • Inputs: HDMI × 2, DisplayPort × 1, Headphone Out (3-pole, sound only)
  • VESA Mount Compatibility: 100 × 100 mm
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Key Features:
  • Refresh Rate: 75 Hz
  • Panel Type: IPS
  • Dimensions (W×H×D):
    • Shipping: 940 × 219 × 516 mm
LG UltraWide 34WN650W 34" FHD IPS/HDR10/75Hz/sRGB 90% Gaming Monitor | Shweta Computer Bazar