ProLab Design AI360LCD ARGB 360mm CPU AIO Liquid Cooler
Product image 1
1 / 6
Overview
  • Class Leading Pump and Radiator FAN Specifications 2700 RPM Pump, which rivals the performance of the latest Gen Pumps, with 2200 RPM, Non-RGB, 120mm FANs with 73.53 CFM Airflow and 4.5 mmH2O of Static Pressure, delivers class-leading cooling performance.
  • Keeping your VRMs Cool! The CPU block features a 60mm PWM FAN, capable of delivering a maximum of 50CFM airflow to keep the motherboard VRMs cool for optimal performance.
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Overview
ProLab Design AI360LCD ARGB 360mm CPU AIO Liquid Cooler | Shweta Computer Bazar