Samsung LS32DM801 32" 4K UHD Mouse/Keyboard/Bluetooth/Remote/White Monitor
Product image 1
1 / 9
  • Built-in OTT service: Perfect entertainment with built-in streaming apps such as Netflix, YouTube, Amazon Prime video, Samsung TV plus and more. The remote control and built-in 10 W speakers create an easy multi-functional device that can do it all without a PC, laptop, or TV.
  • Display Features: Upscale your OTT content with 4K AI Upscaling | 4K & HDR 10+ | Certified (HDR10+) | 60 Hz Refresh Rate | 400 cd/㎡ Brightness (Typical) | 5,000:1 Contrast Ratio | HDR10 | 4ms(GTG) Response Time | 178° Horizontal and Vertical Viewing Angle | 99% (CIE1931) Color Gamut (sRGB Coverage)
-65%
Description
Samsung LS32DM801 32" 4K UHD Mouse/Keyboard/Bluetooth/Remote/White Monitor | Shweta Computer Bazar